Kryetarja e Kuvendit mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit Nishani: I shërbeu vendit me përkushtim

Lindita Nikolla 750x375

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla ka shprehur sot  ngushëllimet  për ndarjen nga jeta të ish Presidentit të Republikës, Bujar Nishani.

“ Me dëshpërim mora lajmin e hidhur për ndarjen e parakohshme nga jeta të ish Presidentit të Republikës, Bujar Nishani. Si President, deputet dhe në detyra të tjera të larta shtetërore, Bujar Nishani i shërbeu vendit me përkushtim dhe për shërbimin e tij do të kujtohet e respektohet nga qytetarët. Ngushëllime familjes për humbjen e njeriut të tyre të dashur! U prehsh ne paqe President Nishani!”, shkruan në mesazhin e ngushëllimit Kryetarja e Kuvendit.

 

Arena e Lajmit

Kryetarja e Kuvendit mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit Nishani: I shërbeu vendit me përkushtim

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook