Guvernatori Sejko: Vdekja e Presidentit Nishani një humbje e madhe për politikën dhe shoqërinë shqiptare

Diti

Guvernatori, Gent Sejko nëpërmjet një mesazhi ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani shprehet se ndarja e parakohshme e Nishanit nga jeta është një humbje e madhe për politikën dhe shoqërinë shqiptare.

Mesazh ngushëllimi nga Guvernatori Sejko:

Me hidhërim të thellë mësova sot për largimin e parakohshëm nga jeta të Presidentit Bujar Nishani. Shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët, bashkëpunëtorët, kolegët dhe miqtë!

Vdekja e Presidentit Nishani është një humbje e madhe për politikën dhe shoqërinë shqiptare, të cilave ai u shërbeu me përkushtim, ndershmëri dhe thjeshtësi prej dekadash.

Prehu në paqe President Bujar Nishani!

Arena e Lajmit

Guvernatori Sejko: Vdekja e Presidentit Nishani një humbje e madhe për politikën dhe shoqërinë shqiptare

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook