Çfarë ndodhi?/ Pasi bëri 26 operacione, bashkëshorti i Kourtney Kardashian përfundon sërish në spital (FOTO)

Një tjetër ngjarje ka përfshirë familjen e famshme “Kardashian”.

Por, këtë herë nuk lidhet drejtëpërdrejtë me njërin nga pjesëtarët e familjes. Bëhet fjalë për bashkëshortin e Kourtney Kardashian, i cili është shtruar me urgjencë në spital.

Sipas raportimeve të “TMZ” bateristi i “ Blink 182” gjendet i shtruar në një qendrër mjeksore në Los Angeles dhe pranë tij ndodhet ylli i “The Kardashians”, Kourtney. Deri në këto momente nuk dihet si është gjendja e Barker.

Kjo nuk është hera e parë që Travis përfundon në një spital. Bëhet me dije se ai është shtruar edhe më parë për mpiksje gjaku.

Ju kujtojmë që në vitin 2008, bateristi pësoi një aksident të vështirë, të cilit i mbijetoi. Ky aksident në avion i solli atij djegje të shkallës së tretë dhe për këtë u shtruan në spital për 3 muaj. Gjatë kësaj kohe ai zhvilloi 26 operacione.

Kjo ngjarje vjen një muaj pas kurorëzimit të dashurisë së tij me Kourtneyn në një dasëm madhështore në Itali.

The Branded Marriage of Kourtney Kardashian and Travis Barker - The New York Times

Çfarë ndodhi?/ Pasi bëri 26 operacione, bashkëshorti i Kourtney Kardashian përfundon sërish në spital (FOTO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook