FOTO+VIDEO/ Gjendet një kallashnikov në lumin Vjosë në Përmet

Arma Ok

Gjendet një armë kallashnikov në lumin Vjosë në Përmet.

Ka qenë një qytetar ai që ka vërejtur armën, teksa po bënte plazh në këtë zonë të lumit, ndërsa ka njoftuar gazetarin e ‘News24’ Enrik Mehmeti.

Siç shihet dhe nga pamjet në fjalë, arma duket se po bën kohë që është hedhur në lumë, pasi është ndryshkur, ndërsa nuk dihet se kush e ka hedhur automatikun. Për rastin në fjalë është njoftuar policia e Përmetit, e cila do të hetojë dhe arsyen e hedhjes së armës në lumë.

Arena e Lajmit

FOTO+VIDEO/ Gjendet një kallashnikov në lumin Vjosë në Përmet

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook