E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, familjarët e gjejnë të vetëvarur në banesë

Ambulance

Një 61-vjeçar nga Tirana i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Kanë qenë familjarët ata të cilët e kanë gjetur pa shenja jete në banesë.

Ngjarja ka ndodhur në Rrugën “Kol Paparisto”, ndërsa policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.06.2022, në Rrugën “Kol Paparisto”, në banesë është gjetur nga familjarët e tij i pajetë, i vetëvarur, shtetasi K. B., 61 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

VIJON…

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, familjarët e gjejnë të vetëvarur në banesë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook