Shëtitje me motor së bashku, Jason Momoa dhe Eiza Gonzalez konfirmojnë ribashkimin

Jason Momoa dhe Eiza Gonzalez janë rikthyer sërish bashkë!

Ylli i “Aquaman” dhe aktorja e “Baby Driver” konfirmuan se janë sërish çift të enjten me një xhiro romantike me motor nëpër Malibu, Kaliforni.

Momoa, kishte veshur një xhup rozë të lehtë dhe pantallona për shëtitjen me partneren e tij, ndërsa González kishte zgjedhur një xhaketë dhe pantallona të zeza.

Siguria ishte padyshim e rëndëshishme për çiftin, të cilët mbanin helmeta ndërsa shëtisnin me Harley Davidson-in e aktorit.

Momoa së fundmi pësoi edhe një aksident, pasi një motoçiklist u përplas kokë më kokë me Oldsmobilin e tij  të dielën. Aktori i “Game of Thrones” mbeti i padëmtuar në aksident, ndërsa shoferi tjetër u hodh nga biçikleta, por arriti të largohej vetëm me lëndime të lehta.

Momoa dhe González ndezën thashethemet se janë pajtuar në fillim të këtij muaji, kur u panë duke u shoqëruar në të njëjtat dy pika të nxehta në Londër. Momoa dhe ylli i “Hobbs & Shaw” thuhet se ishin brenda ambienteve për të njëjtën periudhë kohore, por dolën veçmas – dhe vetëm disa minuta larg njëri-tjetrit.

Në qershor u publikua lajmi se ata ishin ndarë pas një romance të qetë katërmujore .

“Ata janë thjesht njerëz shumë të ndryshëm,” tha një burim për People  në atë kohë, megjithëse një burim i dytë i brendshëm pohoi se të dy “shpresonin se mund ta zgjidhin”.

Burimi i dytë shpjegoi: “Ata e duan shumë njëri-tjetrin, pasi kishin dalë në heshtje për disa kohë përpara se të bëhej publike. [Por] ata janë në faza të ndryshme të jetës.”

Momoa dhe González  thuhet se filluan lidhjen në shkurt , vetëm një muaj pasi ai njoftoi ndarjen e tij nga gruaja e larguar Lisa Bonet .

Shëtitje me motor së bashku, Jason Momoa dhe Eiza Gonzalez konfirmojnë ribashkimin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook