U hodh nga makina gjatë përplasjes me shtyllën e ndriçimit, vdes tragjikisht i riu shqiptar në Torino (EMRI)

Hysenaj Olti 220712

Një aksident i rëndë që ka rezultuar fatal për një të ri shqiptar ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në Torino, të Italisë.

Përplasja e ndodhur në Corso Regio Parco pranë varrezave monumentale të Torinos i ka marrë jetën 32-vjeçarit Olti Hysenaj.

Për arsye që janë ende të paqarta, automjeti tip “Ford Fiesta” që ai drejtonte është përplasur me shtyllën e dritë që ndriçon rrugën dhe më pas në një pemë.

Mediat italiane shkruajnë se Hysenaj ndodhej i vetëm në automjet dhe gjatë përplasjes është hedhur nga makina.

Në vendngjarje, përveç punonjësve të shëndetësisë, kanë ndërhyrë edhe punonjës të policisë vendore, të cilët janë përgjegjës për konstatimet dhe konstatimin e dinamikës dhe përgjegjësive të ngjarjes. Në çdo rast, përfshirja e mjeteve të tjera përjashtohet.

U hodh nga makina gjatë përplasjes me shtyllën e ndriçimit, vdes tragjikisht i riu shqiptar në Torino (EMRI)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook