FOTO/ Më seksi se kurrë, Hygerta Sako shkëlqen në bregdet

Jo vetëm në ekran, por edhe jashtë tij, Hygerta Sako nuk e humbet shkëlqimin.

1

Moderatorja sportive, e cila po shijon pushimet verore, shfaqet më seksi se kurrë në bregdet.

Këtë e tregojnë më së miri fotot e fundit që vetë ish-mis Albania ka publikuar në rrjetet sociale, duke marrë pëlqime dhe komplimente të shumta nga fansat.

2

00

fg

FOTO/ Më seksi se kurrë, Hygerta Sako shkëlqen në bregdet

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook