EKSKLUZIVE/ Arrihet marrëveshja! Mesfushori 26-vjeçar rikthehet te Partizani, ja detajet

Partizani ka arritur akordin me Aristoteles Romero.

romero

“Panorama Sport” ka mësuar ekskluzivisht se klubi i kuq ka arritur akordin me mesfushorin 26-vjeçar, i cili pritet të rikthehet sërish te “demat” pas aventurës në sezonin 2019/2020.

Marrëveshja është arritur me një pagë prej 3 mijë euro në muaj.

Aktualisht Romero ndodhet pa skuadër pasi aventurës që kishte me skuadrën Deportivo Lara në Venezuelë.

Më parë venezueliani ka mbajtur veshur edhe fanellat e Krotones, Ankaran, Mineros.

Arena e Lajmit


Loading…

EKSKLUZIVE/ Arrihet marrëveshja! Mesfushori 26-vjeçar rikthehet te Partizani, ja detajet

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook