Zyrtarizimi çështje orësh, titullari i Tiranës do të firmosë sot rinovimin me kampionët

Tirana gjithashtu ka mbyllur marrëveshjen me Kristijan Toshevskin, i cili do të firmosë kontratën e re sot paradite.

TOSHEVSKI

Lojtari do të zgjasë kontratën për një vit, duke hedhur poshtë aludimet e ndryshme.

Te Tirana pritet firma edhe me një sulmues të rëndësishëm, por që nga bardheblutë është mbajtur i fshehtë.

Arena e Lajmit


Loading…

Zyrtarizimi çështje orësh, titullari i Tiranës do të firmosë sot rinovimin me kampionët

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook