FOTOLAJM/ “Si i thuhet në shqip, jo domethënë jo”- Beatrix Ramosaj me pankartën pikante në protestë! Kush janë vipat që morën pjesë në marshim

Qytetarë të shumtë janë mbledhur ditën e sotme në protestë në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë në shenjë solidariteti me rastin e përdhunimit të së miturës në Prishtinë.

Collage Maker-31-Aug-2022-08.38-PM

Mes tyre kishte edhe shumë personazhë të njohur që nga ish-konkurrentët e Big Brother, si Beatrix Ramosaj, Fifi, Monika Lubonja, Kledi dhe Sheila.

Ramosaj kishte sjellë në protestë edhe një pankartë picante një shprehje që u bë virale gjatë qëndrimit të saj në Big Brother Vip.

39f95b13-03f2-43aa-bdab-1e510c9efef5 (1)

Në protestë ka qenë edhe Bora Zemani e shoqëruar nga nëna dhe djali i saj si dhe dy mikesha të ngushta, si dhe emra të njohur të ekranit dhe skenës si Anxhela Peristeri dhe Jonida Shehu.

Protesta nisi pas orës 18:30 në sheshin “Nënë Tereza” dhe më pas qytetarët marshuan drejt kryeministrisë për t’u ndalur te sheshi “Skënderbej”.

0d00d1b5-1f77-468b-8473-fa4820e8ff78 (1)

0f1e324d-7043-4ec8-aee8-7bada4ac491835a55cc0-55c7-4440-922d-388e3c9ecaa3f68f4cb8-ff02-4a40-8f8f-ba0d823520f52504bcd2-4f32-4071-ab37-8881fa4d65c620f6f064-7bc2-4d18-98fa-31b0b835ec68dd0e0b7b-f51c-4dc6-9c86-937a9df601e3

WhatsApp-Image-2022-08-31-at-7.19.10-PM

FOTOLAJM/ “Si i thuhet në shqip, jo domethënë jo”- Beatrix Ramosaj me pankartën pikante në protestë! Kush janë vipat që morën pjesë në marshim

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook