FOTO/ Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në krah të Liri Berishës në protestë, ja nga kush shoqërohet

Protesta Berisha (3)

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, i është bashkuar protestës së opozitës.

Siç shihet në fotot që sjell “BalkanWeb”, Kryemadhi ndodhet në protestë në krah të bashkëshortes së Sali Berishës, Liri Berisha.

Ndërkohë, pranë Kryemadhit është edhe nënkryetari i LSI, Petrit Vasili.

Arena e Lajmit

FOTO/ Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në krah të Liri Berishës në protestë, ja nga kush shoqërohet

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook