VIDEO/ Nga fillimi i Bulevardit deri te Kryeministria, shihni pamjet nga ajri të protestës së opozitës

Protesta Ok Bulevard (9)

TIRANË

Pjesëmarrje masive në protestën e opozitës. Mijëra qytetarë i janë bashkuar thirrjes për të protestuar kundër çmimeve të larta dhe politikave të qeverisë Rama.

Këto janë pamjet me dron të siguruara nga “BalkanWeb” ku duket pjesëmarrja në protestë e qytetarëve me flamuj kuqezi dhe të Bashkimit Europian si dhe pankarta për realitetin shqiptar.

VIDEO/ Nga fillimi i Bulevardit deri te Kryeministria, shihni pamjet nga ajri të protestës së opozitës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook