VIDEO-LAJM/ Asnjë incident në dy orë protestë, momenti kur qytetarët largohen me flamuj në duar nga sheshi

Protestuesit

Ka përfunduar pas më shumë se dy orësh protesta e opozitës, e thirrur nga kreu i PD, Sali Berisha.

Gazetari Igli Çelmeta sjell pamje në “BalkanWeb”, ku shihen qytetarë të shumtë duke u larguar nga sheshi.

Ndërkohë, protestuesit janë larguar të qetë, duke mos krijuar asnjë situatë tensioni dhe asnjë incident.

Siç shihet dhe në pamje, protestuesit largohen rrugës me flamuj në duar, ndërsa në sfond është himni i protestës.

Arena e Lajmit

VIDEO-LAJM/ Asnjë incident në dy orë protestë, momenti kur qytetarët largohen me flamuj në duar nga sheshi

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook