Gazetarja seksi nuk përmbahet, premton se do të shikojë nudo sfidën Barcelona-Bajern nëse…

Gazetarja e njohur italiane, Dileta Leota, ka marrë dhe njëherë vëmendjen e mediave me disa thashetheme që qarkullon së fundmi, për një premtim të saj.

Siç bëjnë me dije mediat, ajo është shprehur se do ta shikojë ndeshjen e dytë mes Barcelonës dhe Bajernit nudo, nëse katalanasit arrijnë të triumfojnë në ndeshjen e parë në “Allianz Arena” me tre gola.

Nuk dihet ende nëse kjo deklaratë është e vërtetë nga gazetarja e “DAZN”, por deri tani nuk ka asnjë reagim nga ajo, e cila së fundmi është shfaqur në Monza, ku ndoqi garën e Formula 1.

12

9898

000

Gazetarja seksi nuk përmbahet, premton se do të shikojë nudo sfidën Barcelona-Bajern nëse…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook