Pep Guardiola “peshkon” te ish-skuadra e tij, Siti nis tratativat me talentin e mesfushës së Barcelonës

Mançester Siti i Pep Guardiolës duket se ka nisur nga puna për të ndërtuar një ekip të denjë për të arritur më në fund suksesin në Ligën e Kampioneve, ku pas transferimit të Erling Haland, “Qytetarët” duket se janë vënë në ndjekje të mesfushorit të talentuar të Barcelonës, Gavi.

gavi

Sipas raportimeve nga “Mirror”, tekniku spanjoll duket se është një admirues i cilësive të mesfushorit dhe e ka kontaktuar atë për ta pyetur lidhur me një transferim të mundshëm në Premier Ligë.

Barcelona e konsideron si të pashitshëm lojtarin, por duke parë problemet financiare katalanasit mund të dorëzoheshin përball një oferte të majme nga ana e Sitit.

Arena e Lajmit


Loading…

Pep Guardiola “peshkon” te ish-skuadra e tij, Siti nis tratativat me talentin e mesfushës së Barcelonës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook