ZYRTARE/ Vllaznia gjen zëvendësuesin e Krymit, firmos me “njohjen e vjetër” të Josës

Ashtu siç kishte paralajmëruar “Panorama Sport” në numrin e djeshëm të gazetës, sot Vllaznia ka konfirmuar marrëveshjen me mesfushorin shkatërrues që vjen nga Prishtina, Lorik Boshnjaku.

Lorik Boshnjaku

Ai ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me klubin shkodran dhe është prezantuar nga vetë presidenti Alban Xhaferi.

Boshnjaku është një njohje e vjetër e trajnerit Mirel Josa, pasi ky i fundit e ka drejtuar kur ka qenë te Prishtina.

Boshnjaku plotëson vendin e lënë bosh pas largimit të Ardit Krymit.

skeda boshnjaku

Arena e Lajmit


Loading…

ZYRTARE/ Vllaznia gjen zëvendësuesin e Krymit, firmos me “njohjen e vjetër” të Josës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook