Çiftet që rrëmbyen vëmendjen me paraqitjen e tyre në ‘Emmy Awards 2022’

Përveç personazheve të veshur më bukur në tapetin e kuq të ‘Emmy Awards 2022’, janë pikasur dhe shumë çifte të cilët kanë shkëlqyer me daljet e tyre.

Ja kush janë çiftet të cilët u konsideruan më të bukurit në evenimentin e madh.

Chrissy Teigen & John Legend

Emily V. Gordon & Kumail Nanjiani

Mark Hampton dhe Christina Ricci

Patricia Arquette dhe Eric White

Mark Foster dhe Julia Garner

Kenneth Lonergan & J. Smith-Cameron

Emma Wall dhe Jeremy Strong

Lauren Miller dhe Seth Rogen

Lauren Deleo dhe Jake Lacy

Jason Ritter dhe Melanie Lynskey

Alexandra Daddario & Andrew Form

Peter Sarsgaard dhe Maggie Gyllenhaal

 

Amy Sherman-Palladino & Daniel Palladino

Marian Wang dhe Vladimir Duthiers

Sarah Paulson dhe Holland Taylor

Thomas Sadoski dhe Amanda Seyfried

Caitlin Mehner dhe Danny Strong

Robyn Peterman dhe Steve Zahn

Mare Winningham dhe Anthony Edwards

Jason Ralph dhe Rachel Brosnahan

Tom Pelphrey dhe Kaley Cuoco

Çiftet që rrëmbyen vëmendjen me paraqitjen e tyre në ‘Emmy Awards 2022’

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook