Në prag të lënies së detyrës, ja foto e fundit e Ilir Metës nga zyra e Presidencës

Ilir Meta 1 Cropped

Pak minuta para dorëzimit të detyrës së Presidentit, zëdhënësi i Ilir Metës, ka postuar një foto krah tij në zyrën ku ushtroi detyrën si kreu i shtetit për 5 vite.

“Sa shpejt ikën 5 vite. Kush pret edhe 24 orë!”, shkruan Tedi Blushi.

294589355 10160054684912760 539119423648046940 N

Në orën 19:30 pritet dhe mbërritja në Presidencë e kreut të ri të shtetit, Bajram Begaj.

Në prag të lënies së detyrës, ja foto e fundit e Ilir Metës nga zyra e Presidencës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook