Dy milionë euro në arkat e Milanit, klubi turk blen kartonin e mbrojtësit kuqezi

Klubit të Milanit do t’i shtohen në arkat edhe 2 milionë euro, pasi kartoni i mbrojtësit brazilian, Leo Duarte, është blerë nga klubi turk i Bashaksheir, pas huazimit 18 mujor.

DUARTE5

Falë performancës së tij, Duarte arriti të binte drejtuesit e Bashaksheir, për të blerë kartonin e tij. Një shifër kjo relativisht e kënaqshme dhe më e ulët se sa ishte rënë dakord mes palëve në periudhën e huazimit të futbollistit.

Oferta zyrtare ka mbërritur tashmë në email-in e kuqezinjve dhe shumë shpejt pritet të bëhet publike shitja përfundimtare e mbrojtësit.

Arena e Lajmit


Loading…

Dy milionë euro në arkat e Milanit, klubi turk blen kartonin e mbrojtësit kuqezi

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook