VIDEO/ Protesta për vrasjen e 7-vjeçares, Berisha dhe Meta krah për krah para Kryeministrisë, i japin dorën njeri-tjetrit

Meta Berisha Takimi

Pasi kanë ecur për disa minuta në Bulevard, kreu i PD Sali Berisha dhe kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta kanë qëndruar krah për krah në protestë.

Berisha më herët ndezi qiri në shkallët e kryeministrisë dhe më pas u largua për të qëndruar mes qytetarëve.

VIDEO/ Protesta për vrasjen e 7-vjeçares, Berisha dhe Meta krah për krah para Kryeministrisë, i japin dorën njeri-tjetrit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook