VIDEO/ Makina del nga rruga dhe përfundon në arë, lëndohet shoferi në Lezhë. Pamjet nga vendngjarja

Capture

Një tjetër aksident është regjistruar paraditen e sotme në Lezhë. Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se një automjet ka dalë nga rruga në autostradën Lezhë-Shkodër në afërsi të Dajçit, duke përfunduar në një arë.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesi i mjetit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Arena e Lajmit

VIDEO/ Makina del nga rruga dhe përfundon në arë, lëndohet shoferi në Lezhë. Pamjet nga vendngjarja

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook