Interi “fërkon duart”, PSG-ja i bashkohet garës për të “sakrifikuarin” në sulmin e zikaltërve

Interi në këto ditë të para të merkatos përveç afrimeve të shumta duket se po mendon edhe për largimet nga skuadra me sulmuesin Andrea Pinamonti që është një prej të përzgjedhurve për t’u “sakrifikuar” në kërkim të arkëtimit të disa milionave për çështjen e bilancit financiar të klubit.

PINAMONTI 1

Sipas raportimeve nga “Tuttomercato.web”, garës për të marrë shërbimet e 23-vjeçarit dukety se i është bashkuar edhe PSG-ja, me kampionët e Francës që po studiojnë ofertën e duhur për transferimin e talentit italian.

Monza e Silvo Berluskonit është gjithashtu e interesuar për lojtarin dhe është e gatshme të sfidojë parizienët në garën për Pinamonit, me Interin që po e shpresonte këtë duel në merkato për të rritur çmimin e kartonit të lojtarit.

Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

Interi “fërkon duart”, PSG-ja i bashkohet garës për të “sakrifikuarin” në sulmin e zikaltërve

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook