Sot ‘lëshoi’ fadromat për ta prishur, koha kur Rama inspektonte nga afër shëtitoren buzë detit në ‘Prestige Resort’ (FOTO)

Rama Dhe Pista

Pamjet që shihni datojnë më vitin 2016, ku kryeministri Edi Rama inspektonte nga afër shëtitoren buzë detit në Prestige Resort, ndërsa sot la lëshuar fandromat pasi e cilëson si ndërtim pa leje.

BalkanWeb sjell imazhet e bëra më 3 prill të 2016-ës, ku shihet Rama me disa ministra të tij, që shohin nga afër pistën që ishte në ndërtim e sipër.

Për këtë pistë dhe dy pishinat kryeministri Rama jo vetëm që kishte dhënë leje me firmë për ndërtimin, por nuk ka kursyer as idetë mbi projektet në fjalë.

Arena e Lajmit

Sot ‘lëshoi’ fadromat për ta prishur, koha kur Rama inspektonte nga afër shëtitoren buzë detit në ‘Prestige Resort’ (FOTO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook