Shembjet në ‘Prestige Resort’/ Qytetari i indinjuar flet me Grida Dumën: Do dalë një Avni Rustemi përpara

Grida Me Qytetarin

Grida Duma ka shkuar sot pranë Prestige Resort, për të dhënë mbështetjen e saj kundër sulmit të paligjshëm të IKMT-së.

Duma është ndalur për një bashkëbisedim me një pushues që ka zgjedhur Prestige Resort. Ai i tha Dumës që do të dalë një Avni Rustemi kur Ramës.

“Do dalë një Avni Rustem përpara, pale”, tha qytetari.

Shembjet në ‘Prestige Resort’/ Qytetari i indinjuar flet me Grida Dumën: Do dalë një Avni Rustemi përpara

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook