Guardiola kërkon ta mbajë me çdo kusht, mesfushori i Mançester Sitit del hapur: Dua Barçën

Mesfushori i Mançester Sitit, Bernardo Silva, ka vendosur të lërë “Qytetarët” në merkaton e verës për t’iu bashkuar Barcelonës. Mesfushori portugez ka një kontratë me Sitin deri në vitin 2025, por ai mund të largohet shumë më shpejt nga kampionët e Anglisë.

bernardo silva

Sipas gazetës spanjolle “Sport”, Bernardo Silva dëshiron të luajë për Barcelonën. Por problemi qëndron te Siti, që nuk ka ndër mend të lejojë largimin e lojtarit të vet pa arkëtuar miliona të shumtë.

“Qytetarët” nuk bëjnë shaka, teksa e njëjta gazetë ka saktësuar se Siti mund ta shesë lojtarin vetëm për një ofertë 100-milionëshe. Kjo është një shumë e papërballueshme për Barcelonën, që dëshiron të nisë bisedimet me 40 milionë euro.

Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

Guardiola kërkon ta mbajë me çdo kusht, mesfushori i Mançester Sitit del hapur: Dua Barçën

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook