Një javë nga protesta te inceneratori i Tiranës, Meta takim në Njësinë 7: Aksioni i Partisë së Lirisë i pandalshëm dhe triumfues

305317571 630437688451470 3623445174156209760 N (1)

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zbritur në terren ditën e sotme, për të zhvilluar një takim me mbështetësit e tij në Njësinë 7, në kryeqytet.

Meta teksa ndan foto nga takimi në Facebook shprehet se aksioni  politik i kësaj force përkrah qytetarëve do të jetë triumfues përballë qeverisë.

“Shumë i bukur rikthimi në terrenin e Njësisë nr.7 në Tiranë, ku kam qenë banor për shumë vite dhe që historikisht ka njohur disa prej aktivistëve më energjikë dhe me kontribute të mëdha politike. Kënaqësi të takohesha me drejtues dhe banorë të zonës dhe të ndanim bashkërisht idetë për të ardhmen.

Së bashku me qytetarët, aksioni politik i Partisë së Lirisë do të jetë i pandalshëm dhe triumfues!”, shkruan Meta.

Një javë nga protesta te inceneratori i Tiranës, Meta takim në Njësinë 7: Aksioni i Partisë së Lirisë i pandalshëm dhe triumfues

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook