Drejtonte motoçikletën pa kaskë mbrojtëse, bie në kanal dhe humb jetën 50-vjeçarja në Lushnje

Ambulance

Tjetër aksident me vdekje në rrugët e Lushnjes.

Një 50-vjeçare duke drejtuar motoçikletën ka gjetur vdekjen në rrugën rurale Krutje-Bubullimë.

Afërdita Rasti 50 vjeçe, banuese në Kallm të Fierit, udhëtonte pa kaskë mbrojtëse ka humbur kontrollin duke rënë në kanalin anësor prej betoni në anë të rrugës.

Për pasojë të plagëve ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

50-vjeçarja u transportua drejt morgut të spitalit të Lushnjes ndërsa grupi hetimore po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Arena e Lajmit

Drejtonte motoçikletën pa kaskë mbrojtëse, bie në kanal dhe humb jetën 50-vjeçarja në Lushnje

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook