“Mendimet e kundërta rrëzojnë nisma”, Vasili: Në relacione duhet edhe opinioni i opozitës!

Vasili

Deputeti Petrit Vasili, në seancën e sotme plenare tha se kushdo që merr dokumentet duhet të dijë çfarë është diskutuar, ndërsa theksoi se në relacione mungon mendimi i opozitës.

“Ky është një debat parlamentar dhe jo i një partie. Nëse është i një partie e thoni që është i tillë dhe e ndryshojmë. Kushdo që vjen në sallë dhe dëgjon, ka të drejtë të shohë se si është debatuar.

Mendimet e kundërta ka qenë të argumentuara dhe rrëzojnë nisma, ky është halli juaj, por ju nuk mund t’i ndryshoni. Ata që ecin me idenë ‘Flasim vetëm ne’ kanë probleme të theksuara”, tha Vasili.

“Mendimet e kundërta rrëzojnë nisma”, Vasili: Në relacione duhet edhe opinioni i opozitës!

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook