Lajm i bujshëm nga Gjermania, Bajerni do ta zëvendësojë Levandovskin me yllin e Premier Ligës

Duket se largimi i Robert Levandovskit nga Bajerni i Mynihut është tashmë një çështje e mbaruar, me polakun që pritet të transferohet te Barcelona.

KEJN

Prestigjiozja gjermane “Kicker” ka bërë me dije se bavarezët po mendojnë që ta zëvendësojnë 34-vjeçarin me sulmuesin e Totenhemit, Herri Kejn.

Kapiteni i kombëtares angleze ka dhe dy vite të mbetur në kontratë me Spërsat, por gjithsesi kjo gjë nuk do t’ia bëjë më të lehtë Bajernit për të arritur një akord me 28-vjeçarin anglez.

Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

Lajm i bujshëm nga Gjermania, Bajerni do ta zëvendësojë Levandovskin me yllin e Premier Ligës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook