“News 24” sjell dramën në Bërdicë, toka dhe shtëpi të përmbytura. Fshati i gjithë nën ujë. Pamjet me dron

Shkoder

Moti i keq ka përfshirë pothuajse të gjithë vendin. Situata më problematike paraqitet në Bërdicë të Shkodrës.

“News24” sjell pamjet nga Bërdica ndërsa shihet se thuajse e gjithë zona është nën pushtetin e ujit, me toka e banesa të përmbytura.

Gazetari Osman Stafa raportoi nga vendi i ngjarjes për situatën problematike, ndërsa shihen edhe banorë të zonës të cilat janë evakuuar nga Emergjencat Civile.

Arena e Lajmit

“News 24” sjell dramën në Bërdicë, toka dhe shtëpi të përmbytura. Fshati i gjithë nën ujë. Pamjet me dron

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook