Nuk shkëlqeu ashtu siç pritej këtë sezon, legjenda e Milanit shpërfill futbollistin e kuqezinjve: Më mirë ta harrojmë…

Brahim Diaz ishte një nga afrimet më të bujshme të Milanit sezonin e kaluar, pas performacave që dha si i huazuar vitin paraardhës. Gjithsesi ai nuk shkëlqeu këtë sezon, ashtu siç bëri në sezonin 2020-21.

Collage Maker-16-Jul-2022-09.13-PM

Për këtë, legjenda e kuqezinjve, Dejan Saviçeviç, ka zgjedhur ta shpërfillë spanjollin, duke e lënë të kuptuar që numri 10 është shumë i rëndë që ai ta mbajë në supe.

“Numri 10? Diaz e ka veshur atë, por më mirë le ta harrojmë… Thjesht po them se Pioli e ka menaxhuar dhe e ka drejtuar skuadrën me shumë aftësi dhe humanizëm”, ishin fjalët e Saviçeviç në një intervistë për “SportWeek”.

Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

Nuk shkëlqeu ashtu siç pritej këtë sezon, legjenda e Milanit shpërfill futbollistin e kuqezinjve: Më mirë ta harrojmë…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook