U kap me fara kanabisi dhe municion në banesë, arrestohet në flagrancë 58-vjeçari në Sarandë (EMRI)

640 0 1657982738xpolicia 10 770x417 1 738 1

Policia e Sarandës ka arrestuar një 58-vjeçar i cili akuzohet për veprat “Prodhim dhe shitje e narkotikëve” dhe ““mbajtje pa leje e municioneve luftarake”.

Raportohet se shtetasi me iniciale Besnik Ogiçi u arrestua në flagrancë në banesën e tij ku u gjetën dhe sekuestruan 100 fara të dyshuara narkotike cannabis sativa dhe një sasi të vogël municioni luftarak.

Sakaq, materialet iu referuan prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Sarandë

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin B. O., 58 vjeç, banues në Delvinë, për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Mbajtja pa leje e municioneve luftarake”, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan 100 fara të dyshuara narkotike cannabis sativa dhe një sasi të vogël municioni luftarak.

Arena e Lajmit

U kap me fara kanabisi dhe municion në banesë, arrestohet në flagrancë 58-vjeçari në Sarandë (EMRI)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook