KLP emëron Arens Çelën në krye të Prokurorisë së Tiranës, zëvendëson Elisabeta Imerajn

640 0 1665477472x64f4d280 97f1 4749 914d Ff7794d4975e 842

Këshilli i Lartë i Prokurorisë emëron Arens Çelën në krye të prokurorisë së Tiranës.

Çela merr një mandat 3-vjeçar në krye të prokurorisë së Tiranës.

Deri më tani, Çela ishte i komanduar ndërsa pas vendimit, ai do të jetës pasuesi i Elisabet Imerajt në krye të prokurorisë së Tiranës.

Arena e Lajmit

KLP emëron Arens Çelën në krye të Prokurorisë së Tiranës, zëvendëson Elisabeta Imerajn

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook