“Marrëveshja është e përfunduar”, Meta flet për zgjedhjet: Mbështesim kandidatët e Berishës, s’do ketë asnjë kandidat nga PL që sfidon ata të PD

Ilir Meta 1

Ilir Meta ka theksuar edhe një herë se në zgjedhjet vendore, Partia e Lirisë do të mbështesë kandidatët që do të shpallë Partia Demokratike.

Meta tha se nuk ka rëndësi sesi Sali Berisha do t’i zgjedhë ata, ndërsa shtoi se asnjë kandidat i PL nuk do të sfidojë ata të PD.

Marrëveshja për mua është e përfunduar, ne do mbështesim çdo kandidat që do  konfirmojë PD. E vërteta dhe e vetmja, për mënyrë si do përzgjidhet përgjegjësia i takon Berishës. Për ne e rëndësishëm është fitorja kundër bandës së Ramës. Ne jemi të qartë, do synojmë maksimumin në këshillat bashkiak. Nuk do ketë asnjë kandidat nga PL që sfidon ata të PD”, tha Meta.

VIJON…

“Marrëveshja është e përfunduar”, Meta flet për zgjedhjet: Mbështesim kandidatët e Berishës, s’do ketë asnjë kandidat nga PL që sfidon ata të PD

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook