Sherr mes dy personave në Tiranë, plagoset me thikë 25-vjeçari

Policia Tirane 1

Një 25-vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Kavajës, ku gjatë një konflikti, shtetasi F. G., dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin K. P., 25 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe po merr ndihmën mjekësore në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe kapjen e autorit të dyshuar.

Sherr mes dy personave në Tiranë, plagoset me thikë 25-vjeçari

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook