“Nuk kisha mundësi ta mbaja”, hodhi foshnjën e porsalindur në lumë, ja dëshmia e 32-vjeçares

Lumi Kir

Detaje të reja zbulohen për ngjarjen e rëndë ne Shkoder ku nena hodhi femijen ne lum.
Në datën 4 janar ajo ka lënë spitalin, pasi ka kryer të gjitha procedurat edhe për përfitimin e bonusit.

Mendohet që foshnjën e ka hedhur në lumë prej 2 ditësh dhe kanë qenë misionaret e kishës katolike që kanë njoftuar dje policinë, pasi kanë parë që 32 vjeçarja s’e ka fëmijën.

E marre në pyetje nga policia ajo ka deklaruar se nuk kishte mundësi ta mbante. “Fëmijën e hodha në lumë sepse nuk kisha mundësi ta mbaja”, mësohet të ketë thënë ajo. Nga deklarimet e para nuk rezulton që të ketë shfaqur pendesë për ngjarjen.
32-vjeçarja rezulton e lindur në Fier dhe ka jetuar në Shkodër te dajat e saj.

“Nuk kisha mundësi ta mbaja”, hodhi foshnjën e porsalindur në lumë, ja dëshmia e 32-vjeçares

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook