Romë, turisti 54-vjeçar shqiptar josh një 14-vjeçar në rrjetet sociale dhe i ofron 200 euro për marrëdhënie, arrestohet pas takimit

Ai kishte disa ditë që ndodhej në Romë për pushime dhe duke lëvizur nëpër rrjetet sociale kishte parë foton e atij djali të vogël. Ai e kishte tallur dhe pas disa bisedash kishte filluar ta ngacmonte. Deri në caktimin e takimit me të dhe propozimin: 200 euro për një performancë seksuale. Shkëmbimi u propozua nga një turist 54-vjeçar shqiptar për një djalë 14-vjeçar, numrin e celularit të të cilit burri kishte arritur të merrte gjithashtu.

Për t’u siguruar për disponueshmërinë e të riut, dyshohet se i kishte dërguar edhe foto të shumta që e shfaqnin atë pa rroba. Pastaj takimi. Në takimin e caktuar për të enjten pasdite, brenda Villa Borghese, megjithatë, djali u shfaq me miqtë dhe më pas raportoi gjithçka në polici pasi turisti tentoi të afrohej fizikisht duke u përpjekur të puthte.

Burri u arrestua nga policia me akuzën e prostitucionit të fëmijëve dhe sulmit seksual, por arrestimi nuk u vërtetua pasi gjyqtari nuk njohu flagrancën. Megjithatë, ai tani është në arrest shtëpiak.

Romë, turisti 54-vjeçar shqiptar josh një 14-vjeçar në rrjetet sociale dhe i ofron 200 euro për marrëdhënie, arrestohet pas takimit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook