FOTO+VIDEO/ Grida Duma lë mandatin, Flutura Açka nuk i mban lotët. Trishtim te deputetët e PD

Gjekmarkaj

Lënia e mandatit të deputetes nga Grida Duma padyshim që ka bërë xhiron e rrjetit. E mes shumë dashamirëseve, kolegë të saj, deputetja Flutura Açka dhe deputeti Agron Gjekmarkaj janë prekur nga ky lajm.

Teksa Duma jepte zyrtarisht dorëheqjen, Açka dhe Gjekmarkaj janë prekur, madje deputetja shihet teka loton dhe fshin sytë me facoletë. Për më tepër shihni fotot e publikuara nga LSA.

Arena e Lajmit

FOTO+VIDEO/ Grida Duma lë mandatin, Flutura Açka nuk i mban lotët. Trishtim te deputetët e PD

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook