Objektivi i merkatos refuzon Milanin, talenti francez preferon qëndrimin në Bundesligë

Milani e ndoqi për disa javë, por pretendimet e Frankfurtit për të përfituar 20 milionë euro e stepën Maldinin dhe drejtuesit e tjerë.

ndika

Në qendër të bisedimeve ishte Evan Ndika, qendërmbrojtësi që pavarësisht se është në skadencë kontrate nuk do të shitet.

Ai ka vendosur të mos lëvizë nga kuqezinjtë gjermanë duke pritur kështu fundin e akordit që daton më 30 qershor 2023. Në atë moment mëngjarashi do të vendosë për ofertën më të mirë.

Arena e Lajmit


Objektivi i merkatos refuzon Milanin, talenti francez preferon qëndrimin në Bundesligë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook