VIDEOLAJM/ Protesta e opozitës, ‘blindohet’ Kuvendi, autobotë me ujë dhe furgonë policie vendosen para godinës

Protesta Autobotet Me Uje

Pamjet që shihni tregojnë përforcimet e Policisë së Shtetit para Kuvendit, pasi jashtë këtyre ambienteve do të mbahet një protestë nga opozita.

Siç dihet tashmë seanca plenare pritet të nisë në orën 17:00, ndërkohë po në këtë orë opozita nis protestën e saj.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetari Ergys Gjençaj, për përforcime ka ardhur një autobot me ujë si he furgonë të shumë policie.

 

Arena e Lajmit

VIDEOLAJM/ Protesta e opozitës, ‘blindohet’ Kuvendi, autobotë me ujë dhe furgonë policie vendosen para godinës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook