Ishte i parkuar pranë banesës, digjet gjatë natës një automjet në Korçë

Korce Makina Djegur

Digjet gjatë natës një automjet në Korçë.

Sipas informacioneve zyrtare, rreth orës 01:50, në lagjen nr. 6, Korçë, ka rënë zjarr dhe është djegur automjeti tip “Mercedes-Benz” në pronësi të shtetasit Mateo Dersniku, banues në Korçë, i cili ka qenë i parkuar në afërsi të banesës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Pronari i mjetit ka deklaruar që nuk ka konflikte, gjithsesi kamerat e sigurisë që janë në zonë dhe hetimet do të zbulojnë ngjarjen nëse kemi të bëjmë me një ngjarje të qëllimshme apo aksidentale.

Ishte i parkuar pranë banesës, digjet gjatë natës një automjet në Korçë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook