Akuzohet për vjedhje dhe drejtim të mjetit pa leje, 6 muaj burg për të riun në Dibër

Policia

Një 27-vjeçar është arrestuar nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër.

Ai akuzohet për disa vjedhje në Kavajë, është futur me makinë në oborrin e një shkolle, si dhe drejtim të mjetit në gjendje të dehur. Po ashtu, mbi të rëndon akuza e drejtimit të mjetit pa leje. I riu është dënuar me 6 muaj burg.

Akuzohet për vjedhje dhe drejtim të mjetit pa leje, 6 muaj burg për të riun në Dibër

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook