Burg përjetë për vrasjen e kambistit dhe muzikantit, ndërron jetë në burgun e Peqinit Edmond Batra

Burgu I Peqinit

Ndërron jetë një i dënuar përjetë në burgun e Peqinit.

Bëhet fjalë për shtetasin Edmond Batra alias (Edi) Mond Batra, i cili ishte i dënuar për grabitjen me armë në dy raste me pasojë vrasjen e kambistit, Lulash Kroni dhe muzikantit Marian Trepçi. Drejtori i IEDP Peqin bëri me dije se ka humbur jetën në burgun e Peqinit ku vijonte të vuante dënimin.

Batra ka qenë në ajrim me të burgosurit e tjerë kur nuk është ndjerë mirë dhe pavarësisht ndihmë së shpejt nuk ka mundur të mbijetonte dhe në 10:45 ka ndërruar jetë.

Burg përjetë për vrasjen e kambistit dhe muzikantit, ndërron jetë në burgun e Peqinit Edmond Batra

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook