Kapen “me të bardhë”, arrestohen dy të rinjtë shqiptarë në Zvicër

Increeased Security Following Brussels Attacks

Autoritet zvicerane kanë vënë në pranga dy shqiptarë, 38 dhe 27 vjeç, pasi janë kapur me kokainë.

Të dy shqiptarët ndodheshin në një makinë me targa italiane që po hynte në Zvicër. Gjatë kontrollit të automjetit, në makinë janë gjetur rreth 50 gramë kokainë.

Ndërkohë 27-vjeçari ka rezultuar se drejtonte automjet i papajisur me patentë.

 

Kapen “me të bardhë”, arrestohen dy të rinjtë shqiptarë në Zvicër

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook