Në kërkim për drogë, kush është i riu i arrestuar në Sarandë (EMRI)

Policia Sarande 840x440

Një 26-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi ishte shpallur në kërkim për shitje droge. Bëhet fjalë për shtetasin Edlor Omeri, 26 vjeç, banues në Sarandë.

“Në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe vënien e tyre përpara përgjegjësisë ligjore, nga shërbimet e Komisariatit Sarandë, bazuar dhe në inteligjencën informative, për vendndodhjen e një shtetasi në kërkim, u bë e mundur kapja dhe ndalimi i shtetasit:

-Edlor Omeri, 26 vjeç, banues në Sarandë.
26-vjeçari ishte shpallur në kërkim pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Sarandë, me vendimin e datës 19.07.2022, e ka dënuar me 3 vite e 4 muaj burgim, për veprën penale “Prodhim dhe shitja e lëndëve narkotike”.”, thuhet në njoftim.

Arena e Lajmit

Në kërkim për drogë, kush është i riu i arrestuar në Sarandë (EMRI)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook