Tabaku publikon fotot nga dreka me Berishën: Një dolli për mendimin ndryshe…

322526380 3038211759816465 1333693279817839213 N

Festat e fundvitit duket se po bashkojnë Partinë Demokratike, duke i bërë bashkë në një tryezë miqësore.

Siç konfirmoi për BalkanWeb edhe gazetari Osman Stafa, ishte një ftesë nga deputeti i PD, Xhelal Mziu, të cilës iu përgjigjën pozitivisht PD e Sali Berishës si dhe një pjesë e grupit të Enkelejd Alibeajt.

Deputetja Jorida Tabaku ka ndarë disa foto nga kjo drekë, me mbishkrimin: Një dolli për mendimin ndryshe; se të duash të ndryshosh për mirë nuk të bën as të shitur e as të blerë e as peng!

Tabaku publikon fotot nga dreka me Berishën: Një dolli për mendimin ndryshe…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook