FOTO/ 100% e bërë nga materiale të riciklueshme, shikoni fanellën e tretë të Juventusit për sezonin e ri

Juventusi ka prezantuar fanellën e tretë që do të veshë këtë sezon të ri dhe duket se risitë nuk mungojnë.

1

Dy ngjyrat historike të uniformave të dyta të përdorura nga “Zonja”, rozë dhe blu, janë bërë bashkë me njëra-tjetrën kësaj radhe, për të sjellë diçka komplet të re.

Kjo fanellë e dizenjuar nga brandi gjigant i veshjeve, “Adidas”, është 100% e bërë nga materiale të riciklueshme.

2

3

Arena e Lajmit


FOTO/ 100% e bërë nga materiale të riciklueshme, shikoni fanellën e tretë të Juventusit për sezonin e ri

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook