“Korça do të japë përgjigjen më 14 Maj!”, Tedi Blushi: Propagandohet për 60 fidanë të mbjellë dhe shkatërrohet “Belvedere” ku ndërtohen 80 vila

Tedi Blushi3

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi, ka ironizuar një postim të kryetarit të bashkisë së Korçës Sotiraq Filo.

Blushi u shpreh se ndërsa propagandohet mbjellja e 60 fidanëve me qëllim gjelbërimin e qytetit, nuk duhet harruar se si u shkatërrua “Belvedere” me ndërtimin e 80 vilave.

Në një postim në rrjetet sociale, Blushi tha se Korça do të japë përgjigjen e merituar për këtë, në zgjehdjet lokale të 14 majit.

Posimi i plotë:
MEME OF THE DAY!
Sotiraq Filo nën gjurmët e Erion Veliaj!
Pasi shkatërroi “Belvederen” e Korçës me 80 vila, shpërndan foto se ka mbjellë 60 fidanë!
Korça do t’i japë përgjigjen më 14 Maj!

“Korça do të japë përgjigjen më 14 Maj!”, Tedi Blushi: Propagandohet për 60 fidanë të mbjellë dhe shkatërrohet “Belvedere” ku ndërtohen 80 vila

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook