“U larguan se nuk duruan dot fillimin e ri të opozitës”, Berisha live në FB nga Kuvendi: Ikën sa dolën eurot e Rozetës. Zotohem se…

Berishaaaaa

Pasi Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla i ndërpreu fjalën, Sali Berisha bëri një lidhje live me qytetarët nga Facebook-u.

“Largohuni se nxini të gjithë nga frika e opozitës keni frikë nga bëmat tuaja keni frikë nga zgjedhësit. Merrni edhe Rozetën me vete.
600 mijë euro presin të kujt janë?
Betohuni këtu që nuk janë tujat. Sa dolën eurot e Rozetës ikën. Zotohem se ky Parlament e opozita do funksionojë vetëm në interes tuaj në kontroll të pushtetit abuziv, në mbrojtje të publikut shqiptar. Ky ishte një fillim i yni por ja mbathën se nuk duronin dot fillimin e ri të opozitës në këtë Parlament”, tha ai.

Arena e Lajmit

“U larguan se nuk duruan dot fillimin e ri të opozitës”, Berisha live në FB nga Kuvendi: Ikën sa dolën eurot e Rozetës. Zotohem se…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook